Peuter- en kleutergymnastiek

Tijdens de gymnastieklessen voor 3 t/m 5 jarigen was het enthousiasme van kinderen en ouders zo groot dat het bestuur van OKC besloten heeft om na de zomervakantie te starten met peuter/kleutergymnastiek!
Nu het zo positief ontvangen is, zijn wij druk bezig om te kijken welke dag geschikt is, welk tijdstip, maar vooral met het zoeken naar leiding. Omdat dit laatste de grootste klus is, wat niet zomaar geregeld is, kunnen we nu ook nog niet meer informatie geven wat betreft de lessen.
Zodra wij meer weten brengen we jullie op de hoogte via de website en de Compagnon, al is dit waarschijnlijk pas in de eerste Compagnon na de vakantie. Degenen  van wie het emailadres bekend is bij OKC, zullen een mail krijgen zodra er meer duidelijkheid is.
Schroom niet om gerust ook een mailtje te sturen naar secretariaat@svokc.nl of ktuinman@hotmail.com om zo op de hoogte te blijven van de laatste ontwikkelingen.