Stand van zaken peuter/kleutergymnastiek

Voor de vakantie hebben we 5 enorm leuke lessen gymnastiek voor de jongste kinderen gehad! 
De animo om het dorp om hier wekelijks aan deel te nemen was toen zo groot dat wij als OKC hebben besloten om dit na de vakantie op te starten. Na diverse gesprekken en zoeken hadden we toen leiding gevonden en leek alles heel positief! Toch liep het in de vakantie allemaal eventjes anders en ‘staan we weer met lege handen’. 

Dit betekent dat we op dit moment erg druk aan het zoeken zijn naar iemand die de gymlessen voor peuters en kleuters zou willen verzorgen. Er wordt het hard gewerkt door iedereen, maar het zal lastig worden om in september al te starten.
Via de Compagnon en website houden we jullie op de hoogte, zodra er meer nieuws is zullen we dit zo snel mogelijk publiceren. Ouders die zich voor de vakantie opgegeven hebben en het emailadres bekend is, zullen dan ook een mail ontvangen. 

Wij hopen dat we zo snel mogelijk positief nieuws kunnen brengen!

Het bestuur  sv OKC